Blog

 

 

 • 14/03/2022
  Odpowiednie pakowanie pieczywa to podstawa!

  Eksperci firmy Tripak specjalizującej się w produkcji różnego rodzaju opakowań na pieczywo odpowiadają dlaczego warto zainwestować w specjalistyczne woreczki na chleb.

  Dowiedz się więcej
 • 14/03/2022
  Wybieramy najlepsze opakowania na pieczywo!

  Na rynku znajdziemy wiele ofert z opakowaniami na chleb, workami foliowymi na chleb czy torebkami na pieczywo. Przy wyborze odpowiedniego opakowania na pieczywo Twojej Piekarni musisz pamiętać o wielu aspektach, dzięki którym zachowasz jakość i aromat swoich produktów.

  Dowiedz się więcej
 • 12/03/2022
  Twoje wypieki zasługują na wysokiej jakości opakowania z nowoczesnymi Etykietami!

  W dobie ogromnej konkurencji na rynku piekarni, ważne jest to, aby wyróżnić się z tłumu i zaistnieć na rynku ze swoją marką. Etykieta na pieczywie odgrywa ogromną rolę w marketingu bezpośrednim, gdyż głównym jej celem jest przykucie uwagi konsumenta. Z doświadczenia w pracy z różnymi piekarniami wiemy, iż udana etykieta na pieczywo to taka, która zachęca do zakupu.

  Dowiedz się więcej
 • 11/03/2022
  Wybór odpowiedniego opakowania na pieczywo to sukces dla Twojej piekarni!

  Zapach pieczywa, jego świeżość oraz smak można przedłużyć i to w bardzo prosty sposób. Wystarczy tylko, że zaopatrzysz się w cenione na rynku produkty firmy Tripak takie jak: opakowania na chleb, woreczki na pieczywo, worki foliowe na chleb czy też torebki do chleba. Firma posiada szeroki wachlarz kombinacji produktów wraz z różnymi rozmiarami oraz wzorami etykiet na chleb. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem strony www, a specjalnie dla Ciebie stworzymy dopasowane do Twoich wypieków opakowania na pieczywo.

  Dowiedz się więcej
 • 10/03/2022
  Jak wybrać odpowiednie opakowanie na wypieki w Twojej piekarni?

  Świeży chleb oraz bułki to dla każdego Klienta piekarni gwarancja wyśmienitych kanapek i doskonałe dopełnienie wielu dań. Przed wyborem najlepszego pieczywa klient kieruje się zarówno walorami odżywczymi, smakiem, zapachem oraz…. oczywiście opakowaniem na pieczywo. Dlatego też firma Tripak współpracując z najlepszymi piekarniami stworzyła opakowania na pieczywo, worki foliowe na chleb czy też woreczki na bułki, dzięki którym wypieki zachowują swój zapach i aromat oraz świeżość. Wybierając opakowanie na pieczywo musisz zwrócić szczególną uwagę na jakość wyprodukowania oraz na estetykę opakowania swoich wypieków.

   

  Dowiedz się więcej
 • 09/03/2022
  Słodki smak sukcesu zapewnią Ci nasze opakowania dla cukierni!

  Jak sprawić, żeby niesamowity smak i zapach ulubionych drożdżówek, ciastek i innych wyrobów cukierniczych Twojej firmy pobudzał zmysły klientów nie tylko w momencie zakupu przysmaku, ale pozostawał długo żywy również w domu klienta? Nic prostszego. Wystarczy skorzystać z wypróbowanych produktów naszej firmy, która od lat pomaga wielu cukierniom i piekarniom we właściwym eksponowaniu i transporcie wyrobów cukierniczych, chleba i innych wypieków.

  Dowiedz się więcej
 • 08/03/2022
  Woreczki na pieczywo – jaki materiał wybrać?

  Pakowanie pieczywa w woreczki to coś więcej niż możliwość oznaczenia wyrobów nazwą piekarni. Woreczki do chleba chronią pieczywo przed zabrudzeniami i wysychaniem, zapobiegają skażeniu mikrobiologicznemu, utrzymują odpowiednią temperaturę i ograniczają uwalnianie się pary wodnej.

  Dowiedz się więcej