Blog

 

 

 • 24/08/2022
  Jakie są najczęstsze wady pieczywa

  Klienci kupują oczami — co to tego nie ma żadnych wątpliwości. Wybierając chleb lub bułki zazwyczaj skupiamy się ich wyglądzie, co nie jest wcale niczym złym. Chrupiąca skórka, miękki środek, wygodny kształt oraz dodatki zapewniające interesujące doznania smakowe — branża piekarnicza bez wątpienia dostarcza nam wielu powodów do radości. Odwróćmy jednak sytuację i zastanówmy się nad największymi grzechami producentów. Przekonajmy się jakie są najczęstsze wady pieczywa i z czego one wynikają.

  Dowiedz się więcej
 • 10/08/2022
  Jakie informacje powinny zawierać woreczki foliowe na chleb?

  Odpowiednie oznakowanie towaru nie jest wyłącznie ukłonem w stronę konsumenta — jest to w zasadzie wymóg prawny, który zobowiązuje producenta artykułów spożywczych do umieszczenia szeregu informacji na opakowaniu. Branża piekarnicza i cukiernicza nie są tutaj wyjątkiem. Co właściwie powinno znaleźć się na woreczkach na chleb? Przekonajmy się!

  Dowiedz się więcej
 • 27/06/2022
  Dlaczego foliowe opakowania to najlepsza opcja, by dłużej przechowywać pieczywo?

  Dystrybucja pieczywa może przybierać różne formy, a producenci, właściciele sklepów i hurtowni, a także końcowi konsumenci nieuchronnie stają w obliczu kilku ważnych decyzji. Jedną z nich jest właśnie wybór opakowania dla wyrobów piekarskich. Dlaczego woreczki foliowe to dobra opcja, jeśli chcemy możliwie najdłużej zachować świeżość produktu? Poniżej omawiamy najważniejsze zalety tego rozwiązania.

  Dowiedz się więcej
 • 14/03/2022
  Odpowiednie pakowanie pieczywa to podstawa!

  Eksperci firmy Tripak specjalizującej się w produkcji różnego rodzaju opakowań na pieczywo odpowiadają dlaczego warto zainwestować w specjalistyczne woreczki na chleb.

  Dowiedz się więcej
 • 14/03/2022
  Wybieramy najlepsze opakowania na pieczywo!

  Na rynku znajdziemy wiele ofert z opakowaniami na chleb, workami foliowymi na chleb czy torebkami na pieczywo. Przy wyborze odpowiedniego opakowania na pieczywo Twojej Piekarni musisz pamiętać o wielu aspektach, dzięki którym zachowasz jakość i aromat swoich produktów.

  Dowiedz się więcej
 • 12/03/2022
  Twoje wypieki zasługują na wysokiej jakości opakowania z nowoczesnymi Etykietami!

  W dobie ogromnej konkurencji na rynku piekarni, ważne jest to, aby wyróżnić się z tłumu i zaistnieć na rynku ze swoją marką. Etykieta na pieczywie odgrywa ogromną rolę w marketingu bezpośrednim, gdyż głównym jej celem jest przykucie uwagi konsumenta. Z doświadczenia w pracy z różnymi piekarniami wiemy, iż udana etykieta na pieczywo to taka, która zachęca do zakupu.

  Dowiedz się więcej
 • 11/03/2022
  Wybór odpowiedniego opakowania na pieczywo to sukces dla Twojej piekarni!

  Zapach pieczywa, jego świeżość oraz smak można przedłużyć i to w bardzo prosty sposób. Wystarczy tylko, że zaopatrzysz się w cenione na rynku produkty firmy Tripak takie jak: opakowania na chleb, woreczki na pieczywo, worki foliowe na chleb czy też torebki do chleba. Firma posiada szeroki wachlarz kombinacji produktów wraz z różnymi rozmiarami oraz wzorami etykiet na chleb. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem strony www, a specjalnie dla Ciebie stworzymy dopasowane do Twoich wypieków opakowania na pieczywo.

  Dowiedz się więcej
 • 10/03/2022
  Jak wybrać odpowiednie opakowanie na wypieki w Twojej piekarni?

  Świeży chleb oraz bułki to dla każdego Klienta piekarni gwarancja wyśmienitych kanapek i doskonałe dopełnienie wielu dań. Przed wyborem najlepszego pieczywa klient kieruje się zarówno walorami odżywczymi, smakiem, zapachem oraz…. oczywiście opakowaniem na pieczywo. Dlatego też firma Tripak współpracując z najlepszymi piekarniami stworzyła opakowania na pieczywo, worki foliowe na chleb czy też woreczki na bułki, dzięki którym wypieki zachowują swój zapach i aromat oraz świeżość. Wybierając opakowanie na pieczywo musisz zwrócić szczególną uwagę na jakość wyprodukowania oraz na estetykę opakowania swoich wypieków.

   

  Dowiedz się więcej
 • 09/03/2022
  Słodki smak sukcesu zapewnią Ci nasze opakowania dla cukierni!

  Jak sprawić, żeby niesamowity smak i zapach ulubionych drożdżówek, ciastek i innych wyrobów cukierniczych Twojej firmy pobudzał zmysły klientów nie tylko w momencie zakupu przysmaku, ale pozostawał długo żywy również w domu klienta? Nic prostszego. Wystarczy skorzystać z wypróbowanych produktów naszej firmy, która od lat pomaga wielu cukierniom i piekarniom we właściwym eksponowaniu i transporcie wyrobów cukierniczych, chleba i innych wypieków.

  Dowiedz się więcej
 • 08/03/2022
  Woreczki na pieczywo – jaki materiał wybrać?

  Pakowanie pieczywa w woreczki to coś więcej niż możliwość oznaczenia wyrobów nazwą piekarni. Woreczki do chleba chronią pieczywo przed zabrudzeniami i wysychaniem, zapobiegają skażeniu mikrobiologicznemu, utrzymują odpowiednią temperaturę i ograniczają uwalnianie się pary wodnej.

  Dowiedz się więcej