Odpowiednie pakowanie pieczywa to podstawa!

Eksperci firmy Tripak specjalizującej się w produkcji różnego rodzaju opakowań na pieczywo odpowiadają dlaczego warto zainwestować w specjalistyczne woreczki na chleb.

Tajemnica idealnego pieczywa to nie tylko wartość odżywcza, która jest uzależniona od mąki używanej do wypieku. Bardzo często, wiele piekarni zapomina o odpowiednim opakowaniu na chleb czy też woreczkach na pieczywo. W dobie dużej konkurencji – pakowanie pieczywa znajduje się na drugim najważniejszym miejscu po wypieczeniu produktów.

 

Zalety opakowań na pieczywo firmy Tripak!

Chcąc zachować świeżość oraz zapach chleba powinniśmy zwrócić uwagę na pakowanie pieczywa. Odpowiednie woreczki na chleb lub torebki na pieczywo umożliwią zachowanie wszystkich walorów pieczywa, jak również i świeżość. Dodatkowo wybór odpowiedniego opakowania na chleb, może skutecznie zapobiegać działaniu mikroorganizmów, które wpływają negatywnie na jakość pieczywa. Idealne torebki na pieczywo, to te, które nie powodują nadmiernego wysuszenia pieczywa, z jednoczesnym nie ograniczaniem utleniania pary wodnej z wnętrza opakowania. Polecane przez nas torebki na chleb wykonane są z folii, o bardzo dobrych parametrach paroprzepuszczalności, co opóźnia tym samym proces pleśnienia.

Idealnym rozwiązaniem dla piekarni, których głównym celem jest zadowolenie klienta z zakupu chleba są właśnie opakowania do pieczywa. Wykonane z najwyższej jakości worki foliowe na chleb są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy chcą zachować zapach pieczywa jak najdłużej.

Ponadto wybór opakowań na chleb Tripak, nie tylko chroni pieczywo przed szybkim wysychaniem czy też zabrudzeniami, ale w dużej mierze wpływa na decyzje zakupowe klientów.

 

Spersonalizowane etykiety na pieczywo Tripak

Torebki na pieczywo mogą zawierać specjalne etykiety na chleb, na których oprócz Logo piekarni mogą widnieć spersonalizowane dane zawierające datę wypieku czy też przydatności produktu do spożycia. Dodatkowo trzeba wspomnieć o bardzo ważnym aspekcie z punktu widzenia marketingu – woreczki do pieczywa Tripak, dzięki zastosowaniu ciekawych wzorów etykiet sprawiają, iż przyciągają one wzrok potencjalnych klientów. Wybór odpowiednich kolorów oraz znaków etykiet znajdujących się na woreczkach foliowych do chleba w 80% przypadków odpowiada za najczęściej kupowane produkty przez konsumentów.

 

Folia na chleb na piątkę z plusem!

Występujące w naszej ofercie worki foliowe na chleb czy bułki cechuje wysoka transparentność oraz połysk. Zastosowanie właśnie takich opakowań na pieczywo zapewnia bardzo dobrą ekspozycję zapakowanego pieczywa. Nie od dzisiaj wiadomo, iż większość klientów wybiera właśnie te produkty, które po pierwsze są odpowiednio zapakowane oraz widoczne w tym opakowaniu.

 

Dzięki temu klient może ocenić tak ważne cechy jak walory estetyczne pieczywa przed ich zakupem.

 

Wróć do listy wpisów