Produkty i Usługi Tripak

 

 

O NAS 

Tripak – opakowania foliowe na pieczywo – pakowanie chleba

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy od wielu lat współpracują z branżą piekarniczą i mają ogromne doświadczenie w zaspokajaniu potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Potrafimy dobrać właściwe worki foliowe spożywcze do potrzeb.

 

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że cechami dobrego dostawcy są: terminowość i bardzo dobra jakość produktu. Pakowanie pieczywa w woreczki do chleba to zadanie, które należy poświęcić specjalistom w swojej branży – właśnie nam.

 

Właściwa ekspozycja produktów spożywczych oraz ich ochrona przed naruszeniem jakości to niezwykle ważne kwestie, z którymi muszą liczyć się wszystkie przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją pieczywa. Nic dziwnego, że opakowania foliowe cieszą się niesłabnącą popularnością.

WORECZKI
BEZ NADRUKU

Woreczki do chleba oferujemy w różnych rozmiarach:
– szerokość od 130 mm do 420 mm w przypadku woreczka do pakowania automatycznego oraz od 100 mm do 430 mm w przypadku woreczka do pakowania ręcznego,
– długość od 250 mm do 530 mm w przypadku woreczka do pakowania automatycznego oraz od 200 mm do 600 mm w przypadku woreczka do pakowania ręcznego.

WORECZKI
Z NADRUKIEM

Producentom, którzy dopiero chcą rozpocząć pakowanie swoich wyrobów w worki na pieczywo z nadrukiem, proponujemy skorzystanie z naszych standardowych wzorów. Wybierając jeden z nich jednorazowo pokrywają Państwo, jedynie koszt jednej matrycy opisowej – z danymi produktu, składem i nazwą Piekarni.

 

Firmom, którym zależy na stworzeniu indywidualnego, rozpoznawalnego nadruku, oferujemy kompleksową usługę projektowania nowoczesnych wzorów graficznych wraz z dalszym zakupem matryc i nadrukiem opakowań.