Wybieramy najlepsze opakowania na pieczywo!

Na rynku znajdziemy wiele ofert z opakowaniami na chleb, workami foliowymi na chleb czy torebkami na pieczywo. Przy wyborze odpowiedniego opakowania na pieczywo Twojej Piekarni musisz pamiętać o wielu aspektach, dzięki którym zachowasz jakość i aromat swoich produktów.

 

Po Pierwsze – Ochrona przed zabrudzeniami!

Każde opakowanie na chleb czy też woreczki na pieczywo powinno chronić wypiek od ewentualnych zabrudzeń. Niby banalne – nie mniej jednak każde opakowanie na chleb powinno być odpowiednio trwałe i odporne na rozerwanie.

Po drugie – Ochrona przed nadmiernym wysuszeniem pieczywa.

Odpowiednie opakowanie na chleb powinno chronić produkt przed nadmiernym wysuszeniem tzn. charakteryzować się właściwą przepuszczalnością pary wodnej. Źle dobrane opakowanie na chleb może spowodować rozwój pleśni.

Po trzecie – Zachować aromat i świeżość jak najdłużej.

Każdy z nas uwielbia zapach świeżego chleba – dlatego polecane przez Tripak torebki na chleb o najwyższej jakości, zatrzymają aromat na dłużej. Zastosowanie prawidłowego opakowania na pieczywo daje nam gwarancję jakości produktu, która jest wyznacznikiem dla Twoich klientów.

 

Po czwarte – Odpowiednia wielkość oraz kształt.

Ważnym i istotnym elementem przy wyborze korzystnego opakowania na pieczywo, jest dostosowanie kształtu oraz wielkości do produktu. Opakowanie na chleb – musi być wielkości większej niż sam produkt, jednak nie za dużej. Kształt opakowania na chleb musi być również idealnie dopasowane do wypieku.

 

Po piąte – Etykieta na chleb

Nie od dzisiaj wiadomo, że dobra etykieta to taka, która zachęca do zakupy. Etykieta na pieczywie powinna być spersonalizowana dla Twojej piekarni i zawierać informacje typu Logo, data przydatności, lista składników czy też alergenów. Nie zapominajmy również o efekcie wizualnym etykiety na pieczywie, gdyż ma to znaczenie w zainteresowaniu konsumenta produktem.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem opakowań na wypieki Twojej piekarni skontaktuj się z nami za pośrednictwem strony www lub telefonicznie – a specjalnie dla Ciebie dopasujemy odpowiednie opakowania na pieczywo, z których będziesz zadowolony nie tylko Ty – lecz również Twoi klienci.

 

Wróć do listy wpisów