Twoje wypieki zasługują na wysokiej jakości opakowania z nowoczesnymi Etykietami!

W dobie ogromnej konkurencji na rynku piekarni, ważne jest to, aby wyróżnić się z tłumu i zaistnieć na rynku ze swoją marką. Etykieta na pieczywie odgrywa ogromną rolę w marketingu bezpośrednim, gdyż głównym jej celem jest przykucie uwagi konsumenta. Z doświadczenia w pracy z różnymi piekarniami wiemy, iż udana etykieta na pieczywo to taka, która zachęca do zakupu.

 

Dlaczego tak ważna na opakowaniu na pieczywo jest Etykieta?

Firma Tripak posiada wiele nowoczesnych rozwiązań, które pozwala na stworzenie oryginalnej etykiety, która stanie się Twoją wizytówką. Wybór odpowiedniej Etykiety na chleb może zdecydować o tym czy klient finalnie zainteresuje się produktem i jego zakupem. Szeroki wachlarz produktów oferowanych przez Tripak takich jak: opakowania na chleb, opakowania na bułki, worki foliowe na chleb, torebki na pieczywo mogą zawierać indywidualnie dobraną dla Twojej piekarni etykietę.

 

Co powinna zawierać Etykieta na chleb?

Z oczywistych względów etykieta na pieczywie powinna być atrakcyjna wizualnie, czytelna, bogata w najważniejsze dla konsumenta treści. Etykieta na chleb tak na prawdę może zawierać wszystko to, co chcesz. Każdy projekt Etykiety na chleb szyjemy na miarę naszego klienta. Z doświadczenia wiemy, że dobra Etykieta na chleb to ta, która zawiera: logo piekarni, datę przydatności, spis składników, wartości odżywczych, a także alergenów. Do każdej Etykiety na pieczywo możemy dodać Hasło przewodnie, które Twój klient zapamięta i będzie Cię lepiej identyfikować typu: Smacznego życzy Piekarnia XYZ.

Istotny jest fakt, iż każda etykieta na pieczywie powinna być wyraźna oraz odporna na ścieranie.

 

Jakie są rozmiary i kształty Etykiety na pieczywo?

Rozmiar etykiety i jej kształt dostosowywane są głównie do opakowania na pieczywo. Tak, żeby po zapakowaniu pieczywa, wyglądała estetycznie, a co najważniejsze, żeby była dodatkiem. Wiele firm zapomina o bardzo ważnym elemencie produkując opakowania na chleb z etykietą, która całkowicie zasłania klientowi widok pieczywa. Etykieta na chleb może być o dowolnym kształcie i rozmiarze. Firma Tripak stworzyła wzornik, z którego łatwo wybierzesz coś dla Twojej piekarni. Tripak oferuje różnorodność kształtów etykiet na chleb oraz rozmiarów.

 

Jaki kolor powinna mieć Etykieta na pieczywo?

Wybór koloru to również jedna z najważniejszych kwestii uwzględnianych przy wyborze odpowiedniej etykiety na chleb. Kolor etykiety na pieczywie powinien być dostosowany do koloru Twojego Logo lub z nim współgrać. Kolor musi być również mocnym akcentem na etykiecie i wyróżniać się z tłumu innych produktów.

 

Cechy dobrej etykiety na chleb wg firmy Tripak

Gdybyśmy mieli wymienić główne cechy dobrej etykiety na chleb, z pewnością byłyby to ciekawy kształt, czytelność i przejrzystość tak, aby konsument na pierwszy rzut oka rozpoznał produkt – tę ideę przekazujemy wszystkim naszym klientom. Z doświadczenia wiemy, iż dobrze zaprojektowana i przemyślana etykieta na pieczywie jest nośnikiem, który może zaważyć na postrzeganiu marki, a co za tym idzie udanej sprzedaży.

 

Wróć do listy wpisów