Woreczki foliowe z nadrukiem czy bez?

Dla wielu piekarni wybór opakowania decyduje o świeżości wyrobów oraz skuteczności promocji. W tym celu najlepiej sprawdzają się woreczki foliowe z nadrukiem – komu są szczególnie polecane? Kiedy wybrać wersje bez grafiki?

Z nadrukiem — dla klientów biznesowych

Różnego rodzaju opakowania cieszą się niemałą popularnością. Z tego względu powszechnie wykorzystywane są przede wszystkim w branży piekarniczej i gastronomicznej — głównie przez piekarnie, które umieszczają w nich m.in. pieczywo. Każda z nich ma swój własny sposób wytwarzania chleba, bułek czy słodkości, dlatego by móc je poprawnie oznakować i wyróżnić, bardzo często tradycyjne opakowania zastępują woreczkami foliowymi z nadrukiem. Dzięki temu prywatne piekarnie nie tylko dobrze zabezpieczają swoje produkty przed zepsuciem czy rozpadem, ale również otrzymują praktyczne opakowanie z grafiką — zapadającą w pamięć, a w efekcie ułatwiającą rozpoznanie konkretnego wyrobu i marki. Ze względu na proces produkcji, opakowania z nadrukiem polecane są średnim i większym piekarniom, które chcą uwydatnić swój wizerunek w oczach Klienta. Opakowania foliowe z nadrukiem, stanowią jeden z najważniejszych elementów kampanii marketingowych piekarni.

Bez nadruku — dla klientów piekarni

Woreczki foliowe bez nadruku są szczególnie polecane piekarniom, dopiero wchodzącym na rynek i tym z lokalnym zasięgiem, ze względu na możliwość ich zakupu w mniejszych ilościach. Jakość opakowań foliowych bez nadruku niczym nie różni się od woreczków foliowych z nadrukiem – obie wersje dobrze zabezpieczają i utrzymują świeżość pieczywa. Dodatkowo, przy mniejszych obrotach, można zakupić etykiety do znakowania produktów, które będą naklejane na woreczki foliowe bez nadruku. Wówczas w niższej cenie producenci pieczywa spełnią obowiązki prawne, a jednocześnie przekażą informację Klientowi o nazwie i siedzibie producenta pieczywa. Jeśli i Ty chcesz sprawdzić takie opakowanie w swojej piekarni, to polecamy firmę Tripak, która wykona dla Ciebie grafikę na podstawie własnego projektu lub na Twoje życzenie.