Wybór odpowiedniego opakowania na pieczywo to sukces dla Twojej piekarni!

Zapach pieczywa, jego świeżość oraz smak można przedłużyć i to w bardzo prosty sposób. Wystarczy tylko, że zaopatrzysz się w cenione na rynku produkty firmy Tripak takie jak: opakowania na chleb, woreczki na pieczywo, worki foliowe na chleb czy też torebki do chleba. Firma posiada szeroki wachlarz kombinacji produktów wraz z różnymi rozmiarami oraz wzorami etykiet na chleb. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem strony www, a specjalnie dla Ciebie stworzymy dopasowane do Twoich wypieków opakowania na pieczywo.

 

Zacznijmy od początku!

Proces pakowania pieczywa to bardzo ważny element w produkcji Twoich wypieków. Opakowania na pieczywo oferowane przez Tripak stworzone są z najwyższą starannością z wysokiej klasy materiałów. Najważniejszym celem pakowania pieczywa nie jest tylko ochrona przed zabrudzeniami, ale również zapobieganie mikrobiologicznemu skażeniu. Dodatkowym ważnym atutem opakowań na pieczywo jest utrzymanie odpowiedniej temperatury oraz zapobieganie przez nadmiernym wysychaniem przy zachowaniu ograniczeniu uwalniania się pary wodnej, która powoduje rozwój pleśni.

Żeby zachować jakość, smak oraz wygląd wypieków przy wyborze odpowiedniego opakowania na pieczywo, trzeba wziąć pod uwagę rodzaj oraz czas przechowywania. Torebki na chleb oraz bułki firmy Tripak cechuje odpowiednia przenikalność tlenu, pary wodnej oraz aromatu, dodatkowo odporność na wodę, tłuszcze oraz światło. Wykorzystanie opakowań na chleb Tripak spowoduje mniejszy spadek elastyczności miękiszu. Dzieje się to na skutek migracji pary wodnej, przez co wysychanie wypieków jest w dużej mierze znacznie utrudnione.

 

Zapach chleba, który uwielbiają wszyscy.

Jak już wspomnieliśmy zastosowanie folii na chleb o małej przepuszczalności związków zachowuje jego zapach. Jednak występuje wiele rodzajów pieczywa, które charakteryzuje chrupiąca skórka. By spełnić oczekiwania klientów w takim wypadku stosuje się specjalne torebki na chleb, które nie spowodują rozmiękczania pieczywa. Wybierając opakowania na pieczywo Tripak, osiągniesz sukces, gdyż Twoi klienci jedząc chleb nie tylko będą zachwycać się smakiem pieczywa, ale również i zapachem.

 

Dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Tripak!

Firma posiada szeroki wachlarz kombinacji produktów wraz z różnymi rozmiarami oraz wzorami etykiet na chleb. Zaufało już nam blisko tysiąc piekarni, które stale z nami współpracują. Jeżeli szukasz firmy, która zaopatrzy Twoją piekarnię w opakowania na pieczywo jesteśmy dla Ciebie otwarci. Skontaktuj się z nami poprzez tel lub www, a specjalnie dla Ciebie stworzymy dopasowane do Twoich wypieków opakowania na pieczywo. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, tak by spełnić jego wszystkie oczekiwania.

Mamy doświadczenie w doborze odpowiednich etykiet na chleb, dzięki którym Twój klient w pierwszej kolejności wybierze właśnie Twój produkt.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Wróć do listy wpisów