Słodki smak sukcesu zapewnią Ci nasze opakowania dla cukierni!

Jak sprawić, żeby niesamowity smak i zapach ulubionych drożdżówek, ciastek i innych wyrobów cukierniczych Twojej firmy pobudzał zmysły klientów nie tylko w momencie zakupu przysmaku, ale pozostawał długo żywy również w domu klienta? Nic prostszego. Wystarczy skorzystać z wypróbowanych produktów naszej firmy, która od lat pomaga wielu cukierniom i piekarniom we właściwym eksponowaniu i transporcie wyrobów cukierniczych, chleba i innych wypieków.

 

Tylko dobre opakowania utrzymają jakość Twoich wypieków cukierniczych

Jako doświadczeni producenci opakowań dla cukierni i piekarni mamy jasność, że odpowiednio dobrane opakowanie zapewnia świetny wygląd wypieków oraz gwarantuje przepuszczalność pary wodnej przedłużającą świeżość produktów. To oczywiste, że nie tylko smak i zapach Twoich wyrobów się liczy, ale również ich wygląd w opakowaniu oraz po transporcie. Dlatego nasze foliowe opakowania dla cukierni spełniają kryteria wysokiej przejrzystości oraz optymalnej wentylacji, są więc gwarancją świetnej ekspozycji i odpowiedniego przechowywania wypieków.

 

Wytrzymałość i elastyczność materiałów naszych opakowań

Nie ma chyba nic bardziej frustrującego podczas zakupów niż pękające w dłoniach woreczki foliowe i nieprzewidziane sytuacje związane z niską jakością opakowań. Dlatego w ofercie naszej firmy znajdują się wyłącznie wysokiej jakości woreczki na wyroby cukiernicze i pieczywo wykonane z folii polipropylenowej PP Cast. Ten rodzaj materiału jest mocny i wytrzymały, charakteryzuje się także wysoką elastycznością. Proponujemy również nieco tańsze opakowania z folii polietylenowej LDPE. Jest to minimalnie mniej przejrzysta folia niż PP Cast, ale również elastyczna, wytrzymała na pękanie, szczególnie dobrze sprawdzająca się w warunkach zimowych.

 

W naszej ofercie znajdują się następujące opakowania dla cukierni: 

  • z perforacją górnej klapy
  • z dodatkową wentylacją
  • worki z zakładką dolną
  • woreczki bez dolnej fałdy 

 

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb!

W naszej branży liczą się elastyczność i wygodne, nowoczesne rozwiązania, dlatego naszym Partnerom proponujemy pomoc w optymalnym dopasowaniu kształtu i wielkości opakowań do rodzaju wyrobów cukierniczych. Standardowo produkujemy woreczki foliowe na wyroby cukiernicze i chleb w rozmiarach: długość od 200 do 600 mm, szerokość od 100 do 430 mm.Ponadto proponujemy realizację zamówień specjalnych dostosowanych do rodzaju Twoich wypieków cukierniczych.

 

Recykling opakowań foliowych naszej firmy

Warto wspomnieć tu również że nasze wyroby z polipropylenu PP CAST jak i polietylenu LDPE nadają się doskonale do wtórnego przetworzenia i wykorzystania w innych niż spożywcze gałęziach przemysłu. Zużyte woreczki po oczyszczeniu przerabiane są na granulat stanowiący budulec kolejnych produktów przemysłowych. Dlatego w naszej ofercie nadruków na opakowania posiadamy możliwość zamieszczania nadruków informujących klientów o możliwości recyklingu.

 

Nadruki na opakowaniach dla cukierni stanowią atrakcyjną formę reklamy

Oprócz wspomnianych wyżej nadruków lub cenionego oznaczenia „Bez GMO!” proponujemy naszym Partnerom wykonanie atrakcyjnych nadruków na opakowania, zawierających dane firmy, logotyp oraz ew. informacje o składzie produktów. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę projektową z wykorzystaniem nowoczesnych wzorów, zakupem odpowiednich matryc i wykonaniem nadruku. Z naszego doświadczenia wynika, że tego typu nadruki na opakowania dla cukierni mają istotny wpływ na proces budowania tożsamości marki i więzi z klientem.

 

Wróć do listy wpisów