Jak wybrać odpowiednie opakowanie na wypieki w Twojej piekarni?

Świeży chleb oraz bułki to dla każdego Klienta piekarni gwarancja wyśmienitych kanapek i doskonałe dopełnienie wielu dań. Przed wyborem najlepszego pieczywa klient kieruje się zarówno walorami odżywczymi, smakiem, zapachem oraz…. oczywiście opakowaniem na pieczywo. Dlatego też firma Tripak współpracując z najlepszymi piekarniami stworzyła opakowania na pieczywo, worki foliowe na chleb czy też woreczki na bułki, dzięki którym wypieki zachowują swój zapach i aromat oraz świeżość. Wybierając opakowanie na pieczywo musisz zwrócić szczególną uwagę na jakość wyprodukowania oraz na estetykę opakowania swoich wypieków.

 

Wypieki Twojej Piekarni, które mają swój smak, zapach oraz jakość, by były doskonałym artykułem dla klientów powinny zostać wyposażone w specjalne opakowanie na pieczywo. Korzystając z najlepszych rodzajów mąki, przypraw i dodatków, nie możesz pozwolić sobie na zastosowania opakowania na pieczywo, które nie zapewni odpowiedniej ochrony i jakości wypiekom. Produkty firmy Tripak tworzone są z najlepszej klasy materiałów, dzięki czemu wypieki zachowują świeżość i przydatność do spożycia. Firma Tripak tworzy szeroki wachlarz produktów takich jak: opakowanie na chleb, worki na chleb, worki na bułki, by zapewnić jak najwyższą jakość wypieków piekarni, z którymi współpracuje.

Nie masz pomysłu na etykietę na opakowaniu swoich wypieków?

Ważnym aspektem opakowania na chleb jest estetyka wykonania etykiety na chleb. Klient wybierając odpowiedni chleb, nie zawsze kieruje się wartościami odżywczymi czy zapachem. Odpowiednio zaprojektowana etykieta z Logo Twojej piekarni, nazwą chleba, terminem przydatności może w 80 % przypadków przekonać klienta do zakupu właśnie Twojego wypieku. Nasza firma współpracuje ze światowej klasy grafikami, którzy od lat tworzą dla naszych klientów Etykiety na chleb czy inne wypieki. Mamy doświadczenie w wyborze kolorów etykiet na pieczywo, gdyż wiemy jakie najczęściej są wybierane przez konsumentów naszych piekarni, z którymi współpracujemy. Zastosowanie odpowiedniej etykiety na opakowaniu pieczywa daje gwarancję udanej sprzedaży.


Ponadto opakowania na pieczywo, które oferujemy charakteryzują się wysoką transparentnością, dzięki temu klient nie otwierając opakowania na chleb – widzi wypiek. To również bardzo ułatwia sprzedaż wyrobów piekarniczych.

 

Firma Tripak stale dostosowuje worki na pieczywo do potrzeb swoich klientów, dbając nie tylko o jakość, ale i również o estetykę. Dołącz do grona zadowolonych Piekarni, które korzystają z naszych produktów.

 

Wróć do listy wpisów